O firmie Meble Bryłka

Firma ,,MEBLE BRYŁKA” została założona w 1985 roku. Siedzibę firmy stanowi miasto Dobrodzień, usytuowane w województwie opolskim. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy mebli wypoczynkowych. Zajmujemy się wyrobem i sprzedażą mebli tapicerowanych klasycznych i nowoczesnych, przez cały czas zbierając doświadczenie i szukając coraz lepszych sposobów by zapewnić Państwu komfort i zadowolenie podczas użytkowania naszych mebli.

Naszą produkcję opieramy na wysokiej jakości materiałach, dębie i buku, włoskich skórach naturalnych i tkaninach o najwyższych aktualnych standardach wytrzymałościowych, objętych atestami i certyfikatami. Wychodzimy z założenia, iż nie tylko wygląd przesądza o nowoczesności mebla. Dlatego szukamy nowatorskich rozwiązań, które wpływają na funkcjonalność mebli.

Nasze meble to połączenie nowoczesności i stylu w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszych produkcji znalazły uznanie u szerokiej gamy odbiorców. Udaje nam się to dzięki stylistyce, która jest zawsze dostosowana do potrzeb Klienta.

Nasza misja od wielu lat pozostaje taka sama, tworzyć najlepsze meble, wykonane w najwyższych standardach jakościowych, trwałe i bezpieczne a jednocześnie nacechowane wyszukana stylistyką i ponadczasowym wzornictwem.

Wykwalifikowana Kadra obsługująca salon pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru, aby zarówno mebel, jak i rodzaj obicia odpowiadał Państwa indywidualnym potrzebom.

Pragniemy stworzyć efektowny wystrój w domach naszych Klientów i wprowadzić wraz z nim wyjątkowy, ciepły klimat.

Tworzymy meble z myślą o Tobie…